28 Лютого 2017 @ 11:41

Ця модель, що представляє собою елегантну вантажівку з причепом, варто виділити навіть в нашому топ-огляді. Творці, здається, врахували всі побажання та мрії клієнтів, можливо, їм навіть довелося проникнути у чиїсь сни, так що не дивуйтеся, якщо виявите свої фантазії втіленими в реальність.

Посудіть самі: гараж для спортивного автомобіля, басейн на даху, спальня і вітальня. Все можна змінити, лише повідомте про своє бажання в замовленні. Кожен примірник, природно, збирається вручну. Всього буде випущено 100 одиниць. Враховуючи небувалі характеристики, охочих може виявитися більше.

Гараж розташований в задній частині причепа і обладнаний 3,8 м пандусом з 8-градусним нахилом для зручності паркування спорткара. Передбачений абсолютно тихий генератор, що забезпечує електрикою весь сухопутний лайнер Futuria. Над гаражем – затишна спальня з 2 ліжками і системою кондиціонування. За загальним столом U-форми можуть одночасно розміститися до 10 осіб. Кухня з повним набором чудових аксесуарів підігріє кулінарну фантазію, а музична система з невидимими динаміками привнесуть нотку витонченої атмосфери та вишуканості.

Саме час піднятися на палубу нашого лайнера за спеціально передбаченої сходах. Який прекрасний вид відкривається звідси! Тут розташовані гараж та вітальня. Оформлення палуби витримано в стилі дорогих яхт. Балом править прекрасна паркетна підлога. Саме другий поверх приберіг родзинку Futuria – 550-літровий басейн, з функціями водоспаду і підсвічування. Це вже не просто будинок на колесах, це справжній готель класу Люкс, що переміщається за вашим бажанням куди захочеться.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт