15 Лютого 2017 @ 17:09

Для тих, у кого гарні рівні асфальтові дороги викликають лише нудьгу, а душа прагне свободи, фахівці Bimobil з Німеччини пропонують своє рішення. Компанія спеціалізується на установці житлових модулів на шасі різних автомобілів з повним приводом.

Дуже цікаві моделі, монтовані в кузові пікапа. Враховуючи щорічно зростаючу любов автовласників до таких машин і бажання використовувати їх для далеких подорожей, даний варіант є дуже привабливим. Необхідно лише демонтувати кузов пікапа і встановити житловий модуль. Це займає в середньому від 5 до 20 хвилин. Привезти дров з лісу чи важкий тягар, а після відправитися на цій же машині в подорож по незвіданих напрямків – що може бути практичніше.

Багатофункціональність – саме вона характеризує підхід інженерів компанії при проектуванні цих моделей. Спеціально розроблена система дозволяє швидко зняти житловий відсік і встановити його на стійки, що висуваються, перетворивши в стаціонарний будиночок.

Всі елементи конструкції виконані з високим запасом міцності, необхідним для пересування по поганим дорогам, а внутрішнє планування дозволяє відчути себе затишно далеко від цивілізації, що саме по собі є приємним моментом.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт