9 Лютого 2017 @ 16:25

Dethleffs Evan– A-class, Дім на колесах

Любителям новинок присвячується. При довжині всього 5,65 метрів даний автодім укомплектований 6 посадочними місцями і 2 двоспальними ліжками. Для посадки-висадки передбачено 2 широких дверей: ззаду і збоку. «Компактність і гнучкість щоденного використання» — так можна описати концепцію Evan.

Весь внутрішній простір — трансформер. Крісла з бічною підтримкою та регулюванням кута нахилу спинки пересуваються вздовж і впоперек для задоволення індивідуальних потреб власника. Одне з ліжок (190 х 150 см) днем забирається під дах і не обмежує вільний простір. Друге (205 х 142 см) розкладається в підйомному даху, оснащеному великими панорамними вікнами. Ніч при місяці і в комфорті прекрасна.

До послуг гурманів кухня з плитою, раковиною і 2 газовими конфорками. Як акорду до даного набору – 88-літровий холодильник і 135-сантиметрова стільниця для ваших кулінарних фантазій. На час холодів передбачено вбудоване дизельне опалення. В результаті дана мозаїка складається в прекрасний автономний компактний кемпер з продуманим внутрішнім змістом і стильним зовнішнім виглядом. Залишилося зібрати речі і можна вирушати в дорогу.

Dethleffs Evan– A-class, Дім на колесах

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт