13 Січня 2017 @ 22:00
«Wedge» – надувний клиноподібний намет

«Wedge» – надувний клиноподібний намет

Нерідко люди вирушають у подорож, щоб втекти від метушні сучасного світу, однак, щоб зробити хорошу відпустку ще краще, трохи технології все ж не завадить. Намети майбутнього, установка яких займає лічені хвилини, захищають туристів від удару блискавки, а вбудовані в дах сонячні батареї дозволяють у будь-який момент при необхідності зарядити мобільний пристрій. Деякі з них влаштовані так, щоб господар міг дозволити собі спати в комфортному гамаку, підвішеному над землею. Ми вибрали шість найбільш цікавих варіантів таких високотехнологічних туристських наметів, здатних забезпечити любителям подорожей справжній тимчасовий оазис комфорту далеко від дому.

«Wedge» – надувний клиноподібний намет

Метушня і муки з каркасами для намету – справжнє прокляття, отруюють життя кожного туриста, тому один з виробників наметів вирішив повністю від них позбутися. Ну, майже повністю. Замість використання незручних алюмінієвих конструкцій, в яких просмикуються прогумовані шнури, компанія «Heimplanet» запропонувала двомісний надувний намет, який приводиться в стан бойової готовності за лічені хвилини.

Трубчастий екзоскелет підтримує намет, поки ви надуваєте його за допомогою повітряної помпи. Хоча він не відноситься до надлегких наметів, стерпним в заплічному рюкзаку, «Wedge» напевно здасться привабливим вибором для тих, кому приносить страждання навіть сама думка про майбутню метушні з опорним каркасом для намету.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт