5 Січня 2017 @ 11:18
Приватний будинок

Приватний будинок

Після того, як креслення проекту готові, можна приступати до ретельного продумування витратних матеріалів для його реалізації. Кілька факторів, які впливають на кінцеву вартість будівництва будинку:

Площа під будівництво. При спорудженні нового будинку, потрібно добре продумати його площу. Звичайно, чим менше вона буде, тим менше витрат потрібно на її роботу. У цьому випадку можна компенсувати загальну площу під будинок кількома поверхами його висоти. Якщо ж потрібно широкий простір для використання простору для кімнат, то необхідно розраховувати на збільшення площі під будівництво.

Закладання фундаменту. Важливою деталлю є грунт, на якій буде зводитися новий будинок, а також його поверховість. При рихлому грунті необхідно ставити надійний глибокий фундамент. Якщо земля дозволяє, а будинок планується будувати одноповерховий, то на фундаменті можна трохи зекономити.

Цокольний поверх. Якщо він входить у планування, то потрібно враховувати витрати на нього, так як будівництво цокольного поверху передбачає велику кількість робіт будівельної бригади. Сюди можна віднести виїмку грунту, монолітну роботу, гідроізоляцію і теплоізоляцію підлоги і стін. Важливою складовою частиною є закладка дренажної основи, яка буде забезпечувати сухість у підземному приміщенні.

Кількість поверхів. Варто звернути особливу увагу на цей пункт, так як від нього залежать майже всі інші роботи: розмір площі, вибір і закладка фундаменту, вимоги до стін і перекриттів, конструкція даху. При багатоповерховому будинку, витрати збільшуються не тільки за додаткові метри стін, але також і за додаткові вікна, двері, перегородки і саме виконання будівельних робіт.

Спорудження стін. При складних конфігураціях будинку, збільшується кількість його кутів. Тому, з метою зменшити витрати на будівництво будинку, потрібно ставити орієнтир на прості конструкції. Тут діє просте правило: чим простіше, тим дешевше! До того ж потрібно ще розглядати варіанти зведення стін: як і чим утеплювати, скільки шарів і якого складу буде використовуватися матеріал. Тут вибір зазвичай падає на дерев’яний брус або газо – і залізобетонні, а також керамічні блоки. Не забуваємо, що внутрішня обробка – це вже наступний крок при будівництві приватного будинку.

Перекриття. Вони є не найбільшим витратою в роботах, але при цьому значним. Зазвичай витрати становлять приблизно в розмірі третини вартості стін. Від останніх залежить вид матеріалу, з якого вони будуть виготовлені: дерево, метал, бетон та інші. Дерев’яні конструкції, звичайно, дешевше, що, втім, не є прямим показником при виборі. В роботі з важкими перекриттями використовується будівельний кран, тому слід заздалегідь про це подумати, щоб для його розташування на території було досить місця.

Покрівля. Споруджується зазвичай по дерев’яних кроквах, при цьому покриття даху може бути різним. Найчастіше використовуються черепичні і залізні матеріали. Чим міцніше і довговічніше буде дах вашого будинку, тим затишніше і спокійніше в ньому буде. Тому краще на неї не економити, а брати якісні матеріали, які обійдуться приблизно стільки ж, скільки буде витрачено на спорудження стін.

Інші доповнення. До цього розділу відносяться всі оснащення споруди – вікна, двері, замки, сходи, пороги, ганок і веранда, підлоги і базова обробка стін і стель. Щоб зрозуміти, на що орієнтуватися, в плані повинні бути максимально детально розписані ці пункти. Тут можуть бути застосовані залізні та дерев’яні конструкції, комплекси склопакетів і скляні вікна і вітражі, литі підлоги або паркетна кладка і багато іншого.

Підводячи підсумки: розглядаючи бюджетне будівництво приватного будинку своїми руками з мінімальними витратами потрібно продумувати таке планування, щоб воно було простим і зручним. Невелика, але якісна і зі смаком розроблена споруда буде довгий час радувати своїх власників.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт