27 Грудня 2016 @ 10:57
Cotto d'este (Італія) презентувала нову колекцію великоформатних керамічних плит

Cotto d’este (Італія) презентувала нову колекцію великоформатних керамічних плит

Італійський бренд Cotto d’este (Італія) представив світу свою нову розробку – колекцію великоформатних керамічних плит під назвою Kerlite Cluny. Товщина плит становить 5,5 мм, за рахунок чого виробнику вдалося досягти високих характеристик міцності. Матеріал може використовуватися як для оздоблення підлог, стін, так і для стільниць, дверей, підвіконників, укосів, меблів та інших елементів інтер’єру.

Завдяки розмірам 1000 * 3000 мм і вагою до 11,5 кг/м2 плитку легко транспортувати на об’єкт. Щоб гарантувати безпеку та надійність експлуатації, італійський виробник передбачив антибактеріальне покриття Microban.

Інноваційне рішення підвищеної міцності підходить для облицювання заміських будинків, котеджів, громадських будівель, комерційних офісів та інших об’єктів. Дизайнери Cotto d’este (Італія) рекомендують використовувати оздоблювальний матеріал в поєднанні з іншими, грамотно планувати функціональні зони і складати дизайн-проекти приміщень. Вони відзначають, що за рахунок великого формату плитку легко укладати на великих об’єктах, що дозволяє серйозно прискорити процес обробки і здачі об’єкта замовнику.

До речі, проводилися спеціальні дослідження, в ході яких вдалося з’ясувати: матеріал витримує серйозні навантаження, не дряпається і не тріскається під впливом зовнішніх факторів.

Італійське якість тепер доступно кожному! Cotto d’este (Італія) – ваш шанс доторкнутися до прекрасного!

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт