31 Грудня 2016 @ 8:38
 Неаполітанська колекція KERAMA MARAZZI

Неаполітанська колекція KERAMA MARAZZI

У цьому році компанія KERAMA MARAZZI представила світу наповнену італійськими нотками колекцію керамічної плитки, керамічного граніту і мозаїки. Презентація новинки відбулася на виставці BATIMAT 2016, і відвідувачі заходу змогли познайомитися з візуальним і естетичною досконалістю оздоблювального матеріалу. Зараз виробник активно працює над тим, щоб «італійське натхнення» було доступно у продажу в фірмових магазинах.

Неаполітанська колекція KERAMA MARAZZI: що це?

Виробник гостро реагує на потреби і побажання покупців, і ця колекція стала органічним продовженням усього того, що так хочуть споживачі. Нова серія керамічного граніту та керамічної плитки порадує покупців новими форматами, інноваційними технологічними рішеннями і оригінальними дизайнерськими ідеями.

Хто створив колекцію?

KERAMA MARAZZI – це союз нашої душі та італійської пристрасті. Серед тих, хто працював над колекцією, відзначають навіть відомого художника по кераміці Франко Кализе.

Неаполітанська колекція KERAMA MARAZZI. Як вона виглядає?

Унікальність колекції в тому, що вона «ввібрала» різні стилістичні напрями: трохи класики, нотки сучасності, щіпка національного колориту і легкий присмак дизайнерської фантазії. Експерти впевнені, що така плитка стане відмінним рішенням для інтер’єру квартири, заміського будинку і навіть комерційного об’єкта (наприклад, ресторану або кафе в «італійські мотиви»).

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт