24 Грудня 2016 @ 21:24
ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК, ОФОРМЛЕНИЙ ITALON!

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК, ОФОРМЛЕНИЙ ITALON!

Italon – це італійське якість і наша душа. Виробник постійно працює над поліпшенням продукції, пропонує різні рішення. На офіційному сайті можна не тільки почитати свіжі новини, але і познайомитися з 3Д-візуалізацією. А не так давно виробник російсько-італійської плитки, а також керамограніта запустив власний журнал, в якому розповідає про дивовижне перетворення інтер’єру за допомогою продукції Italon.

На офіційному сайті з’явився цікавий проект заміського будинку, розташованого на Далекому Сході (а саме – на півострові Камчатка). Унікальність проекту в тому, що весь інтер’єр і весь дизайн був виконаний з використанням продукції Italon (зазвичай дизайнери не ризикують так робити). А ось дизайнер Сергій Семенов ризикнув, кинув виклик собі і звичним засадам. І не помилився: його проект «шумить» серед будівельників, архітекторів і творців інтер’єрів.

Так у чому ж полягають особливості нового проекту будинку?

Для обробки Сергій Семенов вирішив використати широку гаму плитки та декорів (Italon дійсно дає можливості для приголомшливих експериментів). Отже, для проекту вирішено було взяти:

Natural Life Stone – гармонійні і ніжні відтінки для вітальні та кухні.

Elite і Charme для ванної кімнати: завдяки їм підлога немов би змінюється, наповнюється особливими барвами й відтінками; а стіни виходять особливо ніжними і світлими.

Простір поруч з душовою оформили мозаїкою Charme Chic, а біля раковини з’явилася вставка Charme Deco.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт