23 Грудня 2016 @ 10:13
Московські станції метро будуть облицьовані спеціальними керамогранітними плитами

Московські станції метро будуть облицьовані спеціальними керамогранітними плитами

При проведенні планового ремонту московських станцій метрополітену та підземних пішохідних переходів буде застосовуватися керамограніт, виготовлений за спеціальною технологією. Відповідну заяву зробили столичні власті, в плани яких значиться реконструкція об’єктів зазначеного призначення.

На 96-ти підземних переходах планується облаштування теплих сходів, які будуть прогріватися і не допускати утворення полою на сходах. Підігрів керамогранітних плит забезпечать інфрачервоні нагрівачі або спеціально викладений контур, який використовує рідкий теплоносій.

Разом зі ступенями керамогранітом будуть викладені стінки переходів. Для запобігання фактів прояви вандалізму на плити завдадуть спеціальне покриття з силіконовою основою. Воно не схильне руйнувань від агресивного зовнішнього впливу. Термін ефективної експлуатації такого покриття становить 10-ть років тому столична влада планує використовувати його в сукупності з керамогранітом при обробці підземних переходів.

Також уряд Москви планує створення спеціальних навісів на ряді станцій метрополітену, що імітують в нічний час міські вогні. Зазначений навіс вже встановлений на станції «Варшавська». Обробка навісу буде здійснюватися за допомогою керамограніта і світлодіодних технологій.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт