22 Грудня 2016 @ 10:56
З загадкового минулого в футуристичне майбутнє Venus Ceramica

З загадкового минулого в футуристичне майбутнє Venus Ceramica

Нова колекція керамограніта Venus Ceramica – це традиційна іспанська якість класу люкс з продуманим до дрібниць універсальним дизайном. Чого ще очікувати від одного з провідних брендів!

Нова колекція приємно порадує око досвідченого шанувальника керамограніта і новачка. На цей раз дизайнерам чудово вдалося зімітувати у своїх творах такі популярні матеріали, як дерево, камінь, мармур і багато інших. Дуже реалістична і якісна імітація прекрасно підійде як для ванних кімнат, так і для будь-яких інших приміщень. Найбільшу популярність зуміли завоювати наступні моделі:

A Walk in the Woods. Дослівний переклад цієї чарівної назви звучить як “прогулянка в ліс”. Дизайнери даної моделі потрудилися над тим, щоб їх творіння насправді переносило нас в свіжу тінь шелестких дерев. Ви зможете підібрати для себе найбільш підходящу імітацію тієї чи іншої породи дерева, а крім того розбавити загальний пейзаж сучасним мозаїчним плитковим орнаментом, спеціально підібраними для цієї серії.

Caribbean. Модель дійсно унікальна. Її сучасний дизайн перегукується зі старими дерев’яними дошками, якими покривали підлоги в минулі часи. Керамічне виконання дає контрастний дисонанс з візуальним виконанням, а поєднання з нашим сучасним дизайном створює унікальний ансамбль минулого і майбутнього.

Dakar. Універсальна модель, яка допоможе вам в оформленні підлоги і стін. Воістину художній підхід до геометричного узору, імітація дерева і висока якість матеріалу чудово доповнюються такими характеристиками, як вологостійкість і захист від вигорянь.

Taiga. Унікальний за своїми властивостями сільський стиль кантрі з претензією на екологічно чисте втілення. Кращий варіант для заміського будинку або дачі.

Ardesia Tech. Складний візерунок, холод і впевненість каменю, стильне виконання. Мабуть, один з кращих варіантів для сучасного інтер’єру.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт