20 Грудня 2016 @ 11:57
Якою може бути поверхня керамограніта

Якою може бути поверхня керамограніта

Матові і глянсові поверхні – це одноманітно і навіть трохи нудно. Сучасні виробники знають, як створити вау-ефект, подарувати незвичайні фактури і рішення. Які вони?

LR – лаппатирований керамограніт

Термін «лаппатирований» походить від італійського «lappato», що перекладається як «притертий», «заглажений». Обробний матеріал виробляється методом шліфування, для додання поверхні характерних візерунків використовують спеціальні абразиви. Шліфування робиться швидко, що дозволяє створити дивовижний дзеркальний блиск і візуально збільшити простір.

NR – рішення для приміщень в середземноморському та еко-стилі

У деяких виробників можна зустріти назви на кшталт «лощений», «сатинований». Ефект зістареного мармуру досягається за рахунок обробки поверхні м’якими вусиками.

CR (Sugar-ефект): нотки цукру в звичних рішеннях

Sugar-ефект створює блискучу поверхню і привертає увагу. Щоб створити таку поверхню,  у глазур додають подрібнені фритти, обпалюють і обробляють поверхні методом лаппатированія.

SR (S): прес і рельєф

Завдяки унікальній технології виробництва поверхні виходять з імітацією під доломіт, мармур, дерево і інші матеріали. Плитка не ковзає, зручна у використанні, має безліч дизайнерських рішень.

Завдяки такій різноманітності поверхонь точно можна знайти варіант для промислового приміщення, комерційного офісу або шикарного заміського будинку.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт