19 Грудня 2016 @ 13:52
У Kerama Marazzi запропонують покупцям комплексне рішення для ванної кімнати!

У Kerama Marazzi запропонують покупцям комплексне рішення для ванної кімнати!

Ремонт – це завжди проблематично і складно: підібрати плитку, закупити меблі, знайти сантехніку, будівельні матеріали і багато іншого. Правда, шанувальникам Kerama Marazzi скоро стане значно легше. А все з однієї простої причини: виробник зізнався про намір випустити комплексне рішення: меблі для ванної кімнати + керамічна плитка/керамограніт + санфаянс. Поки що дизайнери і інженери компанії займаються продумуванням технічних і функціональних особливостей.

Виробник пропонує покупцям понад 2 500 артикулів керамічних виробів різної якості, різної вартості (є навіть економ-рішення!), з різними технічними характеристиками, з різних колекцій. Значна частина продукції Kerama Marazzi – це керамограніт і керамічна плитка, які не робить більше ніхто.

Керівництво підприємства визнається, що має намір і далі розвивати глибину асортименту. Це важливо для того, щоб на 100% задовольнити запити і потреби покупців. В кінці цього року виробник збирається запустити власну унікальну лінію, на якій буде створюватися санітарний фаянс високої якості.

Комплексне рішення для ванної кімнати від бренду Kerama Marazzi точно припаде до смаку багатьом покупцям, адже вони зможуть реалізувати в інтер’єрі унікальні дизайнерські проекти та рішення. Kerama Marazzi – якісний керамограніт для всіх категорій покупців.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт