18 Грудня 2016 @ 10:30
Нові модифікації керамограніта

Нові модифікації керамограніта

Вітчизняні і зарубіжні виробники керамогранітних плит постійно удосконалюються, проводячи експерименти з продукцією, що випускається. Враховуючи різноманітні потреби замовників, на підприємствах випускається керамограніт:

• підвищеної міцності;

• невеликої товщини;

• з цікавим дизайнерським малюнком.

Практично будь-які запити споживача здатні задовольнити компанії, що випускають керамогранітну продукцію. Дані плити вже використовуються не тільки для обробки фасадів, але і при створенні внутрішнього інтер’єру в приміщеннях будь-якого типу.

Розробці оригінального дизайнерського виконання виробники керамограніта приділяють все більше уваги, розуміючи, що красиві плити швидше привернуть потенційного споживача. При цьому важливо, аби плита не втрачала своїх міцнісних характеристик.

Над рішенням задачі отримання легкого, міцного і красивого керамограніта зараз б’ються технічні служби всіх виробників, пропонуючи різні рішення. І ці нові модифікації вже надходять на російський ринок. Однак пропоновані варіанти керамогранітних плит все одно будуть удосконалюватися паралельно розвитку технологічного прогресу, задовольняючи запити вітчизняних споживачів.

 

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт