17 Грудня 2016 @ 12:09
Колірний стандарт Ral

Колірний стандарт Ral

Що являє собою система кольору RAL

Що дає застосування палітри кольорів RAL

Більшість будівельних і оздоблювальних матеріалів мають забарвлення відповідну системі кольори RAL, яка спрощує споживачеві вибір гармонійних поєднань в дизайні.

З існуючих в природі мільйонів колірних відтінків людське око здатне розрізняти обмежену їх кількість. Звичайній людині цього цілком достатньо, але у виробництві, дизайні, інших областях діяльності найчастіше пред’являються жорсткі вимоги до якості кольору поверхонь. При цьому спостерігається необхідність у підборі гармонійних сполучень, що зробити досить непросто у зв’язку з неможливістю описати мінімальні відмінності різних за насиченістю кольорів.

У зв’язку з цим з’явилася необхідність стандартизації та каталогізації застосовуваних у різних сферах діяльності кольорів. Сьогодні на практиці застосовуються різні системи визначення кольору: RAL, NCS, Pantone. І саме кольори RAL застосовуються в більшості випадків.

Що являє собою система кольору RAL

Даний стандарт кольору являє собою кілька каталогів, які застосовуються в промисловості, будівництві, косметології та інших галузях. Найбільш затребуваними є наступні групи:

CLASSIC — сама перша колекція, застосовувана при виробництві практично всіх виробів будівельної групи з застосуванням порошкових фарб, оздоблювальних матеріалів і багатьох інших видів продукції.

DESIGN — найбільш повна колекція, що включає в себе 1625 кольорів.

EFFECT — найсучасніша на сьогоднішній день група, яка в основному орієнтована на водно-дисперсійні фарби.

DIGITAL — цифрова версія каталогів, застосовувана при проектуванні і колеровці.

Що дає застосування палітри кольорів RAL

Всі кольори RAL мають свій індивідуальний номер, який спрощує пошук і підбір необхідного в різних випадках відтінка. Крім того, застосування виробником стандарту RAL, дає йому ряд інших переваг:

Зниження витрат на виготовлення ЛФМ.

Можливість піти від випуску фарби неліквідних кольорів.

Здатність оперативного реагування на попит, застосування каталогів кольору RAL дозволяє в стислі терміни налагодити виробництво фарби затребуваних відтінків.

Система RAL — гарантія відповідності кольору.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт