16 Грудня 2016 @ 10:02
Шпаклівка: переваги і види

Шпаклівка: переваги і види

Шпаклівка стін – заключний обробний процес перед фарбуванням стіни або наклеюванням шпалер. Ринок будівельних матеріалів надає різні види шпаклівки, кожна з яких має свої плюси і мінуси.

Шпаклівка – пастоподібний обробний матеріал різного складу, який використовується для вирівнювання поверхні на фінішних етапах ремонтних робіт. Шпаклювання – дешевий і технологічно простий метод, який зможе освоїти людина, вперше взяв у руку будівельний інструмент.

У чому переваги такого способу обробки

Шпаклівка відрізняється від аналогів наступними якостями:

використовується для всіх типів поверхонь;

таке покриття можна багаторазово переробляти, не знижуючи при цьому якості остаточного результату;

шпаклівка має низьку вартість і невелики витрати в процесі обробки;

робота з цим матеріалом не викликає труднощів навіть у непрофесіонала.

Добре виконане шпаклювання – запорука якісної поклейки шпалер або малярних робіт.

Які існують види шпаклівки

Гіпсоцементні. Випускається у вигляді сухих порошкових сумішей, які замішуються на водній основі. Підходить для обробки будь-яких поверхонь. Проводиться також вологостійкий варіант, який позначається символами VH на упаковці.

Водно-дисперсійні. Виробляються у вигляді готових сумішей на водно-полімерній основі. Цей вид шпаклівки не вимагає замішування, оскільки відразу ж готовий до використання. Коштує дорожче гіпсоцементної, але за рахунок фіксованого складу володіє найкращими показниками міцності та гладкості.

Масляно-клейові. Відмінно підходить для стін, які в подальшому будуть оздоблятися деревом. Також використовується для шпаклювання кухонь, підвальних приміщень, гаражів. Для обробки стін під фарбування та поклейку шпалер незастосовна. Оліфа, яка міститься в шпаклівці проступає розводами і плямами через шар фарби чи полотно паперу.

Акрилові. Не вимагають змішування з водою. Мають відмінну адгезією до всіх поверхонь, забезпечуючи міцність і гладкість покриття. Підходить для будь-яких оздоблювальних робіт.

Шпаклівка – незамінний будівельний матеріал при будь-яких оздоблювальних роботах.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт