15 Грудня 2016 @ 10:40
Плитка підлогова керамограніт

Плитка підлогова керамограніт

Головною перевагою підлогової керамогранітної плитки є довговічність, міцність і простота у догляді. Навіть сама сучасна керамічна плитка не може повною мірою відтворити всю палітру кольорів, фактур і стилізацію під натуральні матеріали як керамограніт. Різноманітність керамогранітної плитки для підлоги дає можливість кожен проект зробити унікальним. Ви зможете підібрати керамогранітную підлогову плитку будь-якого кольору!

Завдяки сучасним технологіям асортимент розширюється не тільки стосовно якості, а й зовнішнього вигляду. Різноманітність кольорів і оформлення керамогранітної плитки для підлоги дозволяють підібрати варіанти під різні стилі інтер’єру і цінові можливості клієнта.

Кожен виробник керамограніта має лінійку моделей для покриття підлоги. При виборі враховуйте не тільки загальні показники матеріалу, але і властивості окремих типів плитки. Не варто купувати глянсову шліфовану плитку, так як вона має менший показник міцності і здатна вбирати вологу. Враховуйте прогноз інтенсивності впливу на плитку, температурний режим і рівень загальної вологості.

Щодо вибору розміру чітких вимог до підлогової керамогранітної плитки нема, тут все залежить від особистих уподобань замовника. У колекціях кожного виробника, як зарубіжного, так і вітчизняного, є окремі лінії продукції, розраховані саме для підлогового покриття.

Завдяки своїм властивостям підлогова керамогранітна плитка підійде і громадським організаціям, де навантаження на покриття значно вище, ніж в будинку. Для приміщень з підвищеною вологістю також є моделі з протиковзкою поверхнею.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт