14 Грудня 2016 @ 10:31
Керамограніт в дерев'яному будинку

Керамограніт в дерев’яному будинку

Керамограніт – практично універсальний матеріал, який можна використовувати для обробки будь-яких поверхонь. Застосовувати його можна і в дерев’яному будинку, як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки. Успішно показав себе на практиці та застосування керамогранітної плитки в заміських будинках.

У дерев’яному будинку керамограніт найчастіше здійснює функцію підлогового покриття. Але цим сфера застосування не обмежується. Досить часто його використовують для оздоблення фасаду будинку, укладають на стіну, навіть облаштовують сходів.

Керамограніт для обробки фасаду

Керамограніт досить поширений в якості матеріалу для обробки фасаду дерев’яного будинку. Проте тут дуже важливо враховувати один нюанс – якщо будинок новий, то всі роботи по його зовнішній обробці необхідно починати тільки через рік після будівництва, щоб будівля отримала можливість зміцніти і “дати усадку”. Матеріал, що використовується для зовнішньої обробки, повинен мати щільну текстуру, яка забезпечує якісне його зчеплення з дерев’яною поверхнею. Крім цього, він повинен виключати можливість попадання всередину дощу або снігу. З цим добре справляється керамограніт, який за своїми властивостями практично ні в чому не поступається природному каменю. І вартість його значно нижче вартості натурального каменю, що є ще одним плюсом в його користь.

Керамограніт для підлоги та стін

Керамограніт можна використовувати в якості підлогового покриття в усьому домі, але краще всього він підійде для кімнат з підвищеною вологістю – ванни, туалету, кухні. Підвищена вологість у дерев’яному будинку може привести до виникнення цвілі, грибків та шкідливих комах. Уникнути цих неприємних наслідків допоможе якраз оздоблення з керамогранітної плитки.

Використання керамограніта в дерев’яному будинку – дуже практичне рішення. Плитка з цього матеріалу легко миється, відрізняється стійкістю до дії хімічних речовин, а значить, завдяки чому проблеми з прибиранням будинку зведуться до мінімуму, а також буде перешкода появі грибка або цвілі. Правильно покладена керамогранітна плитка прослужить дуже довго.

Крім цього, керамограніт відмінно впишеться в будь-який стиль інтер’єру. Особливо гармонійно в дерев’яному будинку буде виглядати настінне або підлогове керамогранітне покриття під дерево. В такій колірній гамі в заміському будинку, наприклад, можна оформити хол. За своїм зовнішнім виглядом керамогранітна плитка деревних відтінків нагадує паркет або ламінат, але на порядок виграє за своїми експлуатаційними характеристиками. А спільне поєднання каменю і дерева дизайн будь-якої кімнати доповнить просто ідеально.

Керамограніт для сходів

Використання керамограніта при облаштуванні сходів має значны переваги, серед яких велика різноманітність колірної гами, зносостійкість, довговічність, легкість догляду. Завдяки високим експлуатаційним властивостям, використовувати керамограніт для обробки можна при облаштуванні сходів як зовнішніх, так і внутрішніх. Для зниження травмонебезпечності можна використовувати спеціальні антиковзні насічки, килимки або ж віддати перевагу різновидам керамограніту з матовою поверхнею.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт