13 Грудня 2016 @ 11:37
Керамограніт для облицювання фасаду громадських будівель

Керамограніт для облицювання фасаду громадських будівель

Керамограніт може бути різним – матовим або глянсовим, відполірованим або шорстким, – але будь-який з видів має певні характеристики. За рахунок них плитка з керамограніта відмінно підходить для облицювання будівель і для укладання підлогових покриттів всередині приміщень. Ось ці характеристики:

  • стійкість до морозу і спеки;
  • вогнезахисні функції;
  • висока міцність;
  • стійкість до вологості.

Керамограніт часто можна помітити в аеропортах і на вокзалах, в сучасних торгових центрах та лікарнях, офісах і навіть цехах підприємств.

Який керамограніт частіше використовують для облицювання будівель?

Найпоширеніший вид керамограніта – матовий. На відміну від матеріалу з глянцевим покриттям, він не ковзає, не стирається при високій прохідності, а також відповідає всім вимогам санітарних норм. Матовий керамограніт не вбирає вологу, луги, хімічні речовини.

Переваги використання керамограніта

Керамограніт допоможе заощадити великі суми на прибиранні приміщень, адже доглядати за ним дуже просто. Цей матеріал не боїться навіть дуже агресивних засобів для прибирання, в тому числі жорстких апаратних щіток.

При правильній технології укладання підлогові або настінні покриття з керамограніта витримують навантаження в кілька тонн, що значно зменшує ступінь їхнього зношування. Протягом багатьох років керамограніт виглядає так само, як в день укладання, що важливо для дотримання естетичної привабливості та органічності будь-якого суспільного приміщення.

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт