10 Грудня 2016 @ 10:11
Незвичайний керамограніт

Незвичайний керамограніт

Класичними варіантами сьогодні стали не лише монохромні плитки, але і матеріал з нанесеним малюнком, а також імітації граніту, пісковику, мармуру.

Виробництво та дизайн облицювального матеріалу постійно удосконалюються, відкриваючи нові можливості дизайнерам. Варто перелічити деякі з тенденцій, що знаходяться на піку популярності.

Колір і фактура

Неймовірно практичним знаходять користувачі керамограніт, що імітує дерево. Візуально облицювання практично не відрізняється від натуральної деревини, при цьому володіє більшою механічною міцністю, гігієнічністю (легко чиститься, не боїться води).

Серед популярних імітацій – штучно зістарений матеріал, облицювання з ефектом іржі, модні плитки «графіт» і «перли».

Оригінально виглядає керамограніт під метал або шкіру.

Нові форми

Деякі стилі інтер’єру не дозволяють використовувати обробку з малюнком, обмеження існують також і при виборі фактури. Особливо вимогливі в цьому відношенні лаконічні інтер’єри в стилі хай-тек. Оригінальність вертикальних поверхонь у цьому випадку може надати новинка, що недавно з’явилася на ринку, – монохромний керамограніт фантазійної форми з вигнутою поверхнею.

Гребені хвилі, виступи дозволяють, не порушуючи гармонії виконати оригінальне облицювання. Більш демократичним варіантом, придатним для інтер’єрів в стилі мінімалізму, є монохромний керамограніт з фактурним (опуклими) малюнком.

 

Відгуків нема

Коментарів нема.

Залишить свій відгук

Имя Повідомлення
E-mail (обовязково)
Сайт